Главная -> АвтоСтатьи -> АвтоПраво -> Як впоратися з незаконними діями ДАІ?

Як впоратися з незаконними діями ДАІ?

Як впоратися з незаконними діями ДАІ? Останнім часом ця наскрізь корумпована "контора" по вибиванню грошей з водіїв стала авангардом боротьби з акціями протесту - напевно, тому що її очільників та середню ланку цілком влаштовує поточний режим.

Така поведінка ДАІшників - це просто чудово. Люди вчаться спілкуватися з ними, захищаючи свою гідність та свої права. "Правоохоронці" остаточно втрачають рештки легітимності, і тим більше стимулів буде у нас для радикальної реформи МВС.

Отже, як не годувати систему, як не сплачувати хабарі та сумнівні штрафи?

По-перше, необхідно їздити тверезим і по правилам - це дозволить вам не платити хабарі, які є сенсом існування "продавців смугастих паличок". Економічний вплив - найсильніший, тому не годуйте систему, не платіть хабарів!

Не виходьте з машини, запишіть прізвище і посаду працівника ДАІ з його посвідчення, ніколи не віддавайте свої документи їм в руки.

По-друге, якщо вас зупинили дайці, і намагаються за щось "впаяти" сумнівний штраф, тобто збираються винести на місці адміністративну постанову про штраф за порушення водієм ПДР, ви маєте право в протоколі (у графі , передбаченої для написання пояснень ) письмово зазначити , що при винесенні постанови хочете скористатися юридичною допомогою адвоката.

При наявності такого запису у протоколі співробітник ДАІ не має права приймати рішення по адміністративній справі прямо на дорозі. Він зобов'язаний призначити водієві час і місце для розгляду справи за участю обраного особою адвоката або іншого фахівця в галузі права .

Тобто, якщо в протоколі буде такий запис, а працівник ДАІ , проігнорувавши ваше бажання , виніс постанову про накладення штрафу на місці зупинки, таке постанова підлягає скасуванню (принаймні її значно легше буде оскаржити в суді).

По-третє, завантажте собі детальну інструкцію про те, як поводити себе з ДАІшниками, яку створили адвокати Автомайдану та знайдіть в YouTube і передивіться відео того, як спілкуються з ДАІшниками учасники "Автомайдану" або "Дорожнього контролю".

http://avtorynok.com.ua

Комментарии

Оставить комментарий

РеалЭкспо

© Copyright 2013 "РеалЭкспо" ООО
Все права охраняются законом об авторских правах.
Копирование разрешено только с активной ссылкой

Вход

Забыли пароль?

Вход Регистрация