Главная -> АвтоНовости -> АвтоСобытия -> 9-ый Международный салон грузовых и коммерческих автомобилей TIR 2013

9-ый Международный салон грузовых и коммерческих автомобилей TIR 2013

9-ый Международный салон грузовых и коммерческих автомобилей TIR 2013 Компанія ДП «Прем'єр Експо» запрошує Вас взяти участь у 9 Київському міжнародному автосалоні вантажних і комерційних автомобілів TIR'2013!

Автосалон TIR – це спеціалізований виставковий форум, покликаний демонструвати нові моделі, експлуатаційні характеристики і ходові якості комерційних автомобілів, вантажної і спеціальної техніки. Представляючи автотехніку найвідоміших світових виробників, виставка збирає широку професійну аудиторію і є найбільшим оглядом досягнень в галузі комерційного, вантажного і пасажирського автотранспорту: від його виробництва і реалізації до експлуатації, обслуговування і ремонту.

Акумулюючи світовий досвід автомобілебудування, автосалон сприяє широкому впровадженню і використанню на українському ринку сучасних, адаптованих до місцевих умов, автотранспортних засобів та технологій. Щороку салон вантажних і комерційних автомобілів TIR збирає провідних виробників і постачальників автотехніки, обладнання і послуг. Тестові майданчики, що традиційно облаштовуються на виставці, надають учасникам унікальну можливість продемонструвати переваги й особливості техніки, яка експонується, а відвідувачам – оцінити в дії і навіть самостійно протестувати виставкові експонати.

 Вантажний автосалон TIR зарекомендував себе як дієвий майданчик для просування продукції і демонстрації позитивного іміджу багатьох вітчизняних та іноземних компаній. 

Виставковий форум відбудеться 9-11 жовтня у ВЦ на Броварському проспекті.
http://www.avtorynok.com.ua

TransUkraine'2013 and TIR'2013

 

Комментарии

Оставить комментарий

РеалЭкспо

© Copyright 2013 "РеалЭкспо" ООО
Все права охраняются законом об авторских правах.
Копирование разрешено только с активной ссылкой

Вход

Забыли пароль?

Вход Регистрация